aktualności

ARTETERAPIA-XXII EDYCJA

Jesień 2019
Zapraszamy.

więcej...

KURS PSYCHOTERAPII

Atestowany przez SN Psychoterapii Polskiego Tow. Psychiatrycznego, Poznań. Przyjmujemy zgłoszenia.

więcej...

"LECZENIE PĘKNIĘTEGO SERCA"

-psychoterapia traumy
marzec 2020, Łódź
Zapraszamy.

więcej...

HIPNOZA ERICKSONOWSKA

część I i II
Zapraszamy.

więcej...

KURS PSYCHOTERAPII

Atest. przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Tow. Psychologicznego.

więcej...

Peter Nemetschek (München, Niemcy)

« Powrót do Wykładowcy zagraniczni

Terapeuta rodzinny (DGSF), superwizor systemowy i coach, z ponad 35 letnim doświadczeniem zawodowym, uczeń M.H.Ericksona i Virginii Satir. W swojej pracy zwraca dużą uwagę na aspekt praktyczny, życzliwość i poczucie humoru. Miał okazję uczyć się bezpośrednio od pionierów terapii systemowej. Spędził 90 dni z Virginią Satir oraz 12 dni z Miltonem H. Ericksonem i od tamtego czasu kontynuuje ich prace.
Od 1978 roku prowadzi prywatną praktykę w Monachium. Od 20 lat jest konsultantem edukacyjny w ZDF oraz  redaguje wydawnictwa poświęcone tematyce dziecięcej, młodzieżowej i rodzinnej. Jest współtwórcą i członkiem zarządu Ośrodka Szkoleniowego VFT. Zajmuje się opracowywaniem skutecznych programów szkoleniowych, zorientowanych na praktykę w terapii rodzin, doradztwie i coachingu. Jest uważany za pioniera kreatywnego podejścia do dzieci, młodzieży i rodzin. W ramach szkoły monachijskiej zajmuje się Modelem Przepływu Życia („praca z linami”) oraz zjawiskami Codziennego Transu. Prowadził zajęcia w Polsce gdzie przedstawił swoją autorską metodę pracy na linii czasu, z której do dziś korzystamy w Polskim Instytucie Ericksonowskim.
Prowadził warsztat 19-26.06.1999 r., UtiliSEAsation VIII, Wigry oraz 12-17.10.2004, "Terapia dziecka w rodzinie", Łódź.Wykładowca podczas V Europejskiego Kongresu Ericksonowskiego, Kraków, 12-15.06.2014.