aktualności

ARTETERAPIA-XXII EDYCJA

Jesień 2019
Zapraszamy.

więcej...

KURS PSYCHOTERAPII

Atestowany przez SN Psychoterapii Polskiego Tow. Psychiatrycznego, Poznań. Przyjmujemy zgłoszenia.

więcej...

TRENING PRACY Z CIAŁEM

ZAJĘCIA DLA TERAPEUTÓW. 16.06.2019r.

więcej...

KURS PSYCHOTERAPII

Atest. przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Tow. Psychologicznego.

więcej...

ZGŁOSZENIA I WPŁATY

Rejestracja i zgłoszenia na szkolenia

Serdecznie witamy w serwisie rejestracyjnym Polskiego Instytutu Ericksonowskiego.
W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wykonanie trzech kroków:

  • Krok pierwszy: Założenie konta na stronie internetowej.
  • Krok drugi: Wpisanie na listę osób zainteresowanych szkoleniem.
  • Krok trzeci: Przesłanie potwierdzenia wpłaty rezerwującej miejsce na liście uczestników.

 
Pierwszy krok: Prosimy o założenie konta na stronie internetowej. Aby wypełnić formularz rejestracji prosimy o kliknięcie na "Załóż konto", w prawym górnym rogu strony. Otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji na skrzynkę mailową, weryfikacja Państwa rejestracji może trwać jeden dzień roboczy. Po potwierdzeniu rejestracji mogą Państwo wykonać następny krok.

Drugi krok:  Wybór  szkolenia  na  podstronie  serwisu rejestracyjnego. Po  wykonaniu drugiego kroku otrzymają  Państwo  mail  z potwierdzeniem wpisania do grupy osób zainteresowanych szkoleniem. To zgłoszenie umożliwi nam późniejsze zweryfikowanie wpłaty, która zarezerwuje Państwa miejsce na szkoleniu.

Trzeci krok: Aby znaleźć się na liście uczestników prosimy o dokonanie wpłaty na konto P.I.E. (Polska Kasa Opieki S.A. II Oddział w Łodzi 40 1240 3028 1111 0000 2823 1464) i przesłanie do sekretariatu w Łodzi potwierdzenia przelewu (fax: 42 / 689 00 47, mail: info@p-i-e.pl).
Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty zapiszemy Państwa na listę uczestników. Korzystając z osobistego konta zawierającego listę wybranych przez Państwa  szkoleń, mogą  Państwo potwierdzić status Państwa zgłoszenia. Po zalogowaniu się na stronie  www.p-i-e.pl znajdą Państwo dostęp do konta klikając na link "Pokaż moje szkolenia".
W czasie ok. dwóch tygodni przed szkoleniem prześlemy do Państwa maila z informacjami organizacyjnymi.

Rejestracja na stronie www.p-i-e.pl daje również możliwość dostępu do osobistego konta zawierającego listę wybranych przez Państwa szkoleń. Prosimy  o  każdorazowe  wcześniejsze  zalogowanie się na stronie (z użyciem wybranego przez  Państwa  loginu i hasła) przed zapisywaniem się na szkolenia lub przeglądaniem zawartości swojego konta.


Zapisy dla osób nie posiadających konta w serwisie rejestracyjnym


Prosimy o przesłanie zgłoszenia (zawierającego imię, nazwisko, adres do korespondencji, telefon, miejsce pracy, wykształcenie, zawód wykonywany) mailem na adres: info@p-i-e.pl, pocztą tradycyjną na: Polski Instytut Ericksonowski, ul. Wioślarska 27, 94-036 Łódź lub faxem 0-42/689-00-47.
Wpisanie na listę uczestników nastąpi po przesłaniu do P.I.E w Łodzi wypełnionego formularza zgłoszenia wraz z załączoną kserokopią dowodu wpłaty.


Zasady zgłoszeń i wpłat

  • Faktury, które Państwu wystawimy mogą zawierać tylko i wyłącznie dane właściciela konta (firmy lub osoby prywatnej), z którego dokonywana jest wpłata. Dane te otrzymujemy w wyciągach bankowych potwierdzających Państwa wpłaty. Gorąco Państwa prosimy o wykazanie szczególnej troski i uważności przy wysyłaniu przelewów bankowych.
  • Faktury wystawiamy zawsze w miesiącu, w którym przychodzi wpłata.
  • Faktury wysyłamy  na  wyraźną  prośbę  osób  zainteresowanych.  Jeśli  chcieliby  Państwo  otrzymać  fakturę, prosimy  o poinformowanie o tym sekretariatu telefonicznie, e-mailowo lub listownie.

Przyjmujemy tylko zgłoszenia z wpłatami.
Prosimy o wpisanie na przelewach, przekazach na jakie szkolenie przeznaczona jest wpłata (nazwa, data, miejsce) oraz nazwiska uczestnika, którego dotyczy wpłata.
Na zajęciach o ograniczonej ilości uczestników o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i potwierdzania wpłat. Instytut zwraca 90% wpłaconej  kwoty  osobom,  które  pisemnie  odwołają  swoje  uczestnictwo  co   najmniej  30  dni  przed  jego rozpoczęciem.  W przypadku późniejszej pisemnej rezygnacji nie zwracamy wpłaty, chyba że miejsce zostanie wykorzystane przez terapeutę z listy oczekujących.