aktualności

„PODRÓŻ Z ODDECHEM”

zajęcia ruchowe inspirowane pracą transową M.H.Ericksona i mikroruchami M.Feldenkraisa; online

więcej...

WOLF BÜNTIG

Z ogromnym żalem i bólem zawiadamiamy, że w dniu 14 sierpnia, w godzinach porannych zmarł Wolf Büntig (17.09.1937 – 14.08.2021)

więcej...

TO MA SENS - PSYCHOTERAPIA DLA FIZJOTERAPEUTÓW

27.11.2021, szkolenie online
Joanna Szczepańska-Gieracha

więcej...

IZA POŁOŃSKA

ambasadorką Fundacji PIE

więcej...

REKOMENDACJE PIE

Rekomendacje Instytutu dla terapeutów pracujących w nurcie ericksonowskim.

więcej...

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRACY POLSKIEGO INSTYTUTU ERICKSONOWSKIEGO

« Przejdź do listy aktualności

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRACY POLSKIEGO INSTYTUTU ERICKSONOWSKIEGO

 

Zgodnie z zaleceniami GIS i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w okresie pandemii PIE przechodzi na inny tryb pracy, ograniczający osobiste kontakty do minimum.

Oznacza to, że:

  • pracujemy w godzinach 9.00-15.00, można się z nami skontaktować telefonicznie (42/688 48 60) lub mailowo na info@p-i-e.pl
  • terapia indywidualna rozpoczęta wcześniej będzie prowadzona w trybie on-line lub czasowo zawieszona. Proszę oczekiwać na telefon od swojego terapeuty.
  • w sprawie nowych, nierozpoczętych jeszcze procesów terapeutycznych, proszę dzwonić do sekretariatu (42/688 48 60). Pracujemy.
  • wszystkie treningi grupowe zostają czasowo zawieszone i przełożone na późniejszy termin. Proszę czekać na informacje na stronie PIE lub na fb o terminie wznowienia treningów.
  • wszystkie indywidualne i grupowe superwizje będą prowadzone on-line lub czasowo zawieszone, proszę skontaktować się z superwizorem.
  • wszystkie szkolenia zostają czasowo zawieszone i przełożone na późniejszy termin. Proszę czekać na informacje na stronie PIE lub na fb o terminie wznowienia treningów.


Prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i współpracę.

Krzysztof Klajs, Dyrektor PIE