Podróż z oddechem - uzdrawiające poruszenia

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu:

 
„Podróż z oddechem:   Kolory Ciała - Kolory Uczuć".

praca z ciałem w oparciu o techniki pracy M.H. Ericksona i M.Feldenkraisa

Najbliższe spotkania:   8.04.2024,  15.04.2024,  22.04.2024,  29.04.2024,  6.05.2024,  13.05.2024

Prowadząca: Iwona Woźniakowska
Forma: online, platforma Zoom.

Najbliższy cykl zajęć pt. „Kolory ciała - Kolory uczuć" będzie poruszał temat łączenia siebie w całość. Różne części, czasem z jakiegoś powodu podzielone moga się integrować, a kolory mogą się okazać pomocne w tym procesie, poprzez wyobraźnię i ruch.

 

Czy wiesz, że barwy mogą pomagać, aby stabilniej stać; elastyczniej się poruszać, czy lżej stąpać...? Jakie to barwy? Czy gdzieś się ukrywają we wnętrzu? Czy można dodać tych barw, których jest za mało, lub zmniejszyć te, jakie rysują się za mocno...?

Czy kolor może mieć coś wspólnego z emocjami? Czy spokój jest zawsze zielony, a złość czerwona? Czy ból można próbować rozproszyć cieniowaniem, a smutkowi pozwolić odpłynąć wzdłuż niebieskiej wody?

Zapraszamy na sześć kolejnych, kolorowych spotkań z ciałem i uczuciami.

Zapisy: info@p-i-e.pl

Koszt: 60zł. za jedne zajęcia / 330zł. za cały cykl sześciu spotkań.

 

 Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o 20:15 poprzez platformę Zoom.


W zajęciach można wziąć udział dowolną liczbę razy. Można zapisywać się na pojedyncze spotkania (koszt: 60zł.) lub na większą liczbę zajęć.
W zgłoszeniu pod adresem e-mail: info@p-i-e.pl prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, adres e-mailowy oraz informację, ilu zajęć dotyczy zapis.

 

Prosimy uczestników o zapewnienie sobie bezpiecznej przestrzeni, aby móc spokojnie uczestniczyć w zajęciach - przygotowanie wygodnego, niekrępującego ciała ubrania, miejsca do leżenia na podłodze wraz z kocem do przykrycia oraz poduszką pod głowę, prostego krzesła lub stołka do siedzenia oraz niewielkiej wolnej przestrzeni na podłodze.

 

Przeciwwskazania do udziału w zajęciach:
- terapia psychotropowa i stany psychotyczne,
- ostre stany pourazowe bądź infekcyjne
- epilepsja.

 

Prowadząca:

Iwona Woźniakowska – psycholog, certyfiko­wana psychoterapeutka Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycz­nego. Ukończyła całościowe szkolenie z terapii ericksonowskiej. Szkoliła się w technikach pracy z ciałem metodą M. Feldenkraisa (Niemcy). Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Specjalizuje się w terapii pacjen­tów w kryzysach, z zaburzeniami psychosomatycznymi, nerwicowymi, lękowo-depresyjnymi i oso­bami cierpiącymi z powodu bólu.