Podróż z oddechem - uzdrawiające poruszenia

Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu:

 
„Podróż z oddechem – Uzdrawiające Poruszenia”.

Praca z ciałem w oparciu o techniki pracy M. Feldenkraisa i M.H. Ericksona 

Najbliższe spotkania:     29.01.2024,  5.02.2024,  12.02.2024,  19.02.2024,   26.02.2024,  4.03.2024.
Prowadząca: Iwona Woźniakowska
Forma: online
Zapisy: info@p-i-e.pl
Koszt: 60 zł/ zajęcia / 330 zł przy zgłoszeniu na 6 zajęć

 

Najbliższy cykl zajęć pt. „Podróż z oddechem - Uzdrawiające Poruszenia” to zaproszenie na kolejne, przedwiosenne, spotkania podczas których będziemy zwracać szczególną uwagę na ruch w ciele, jaki służy zdrowieniu zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. 

 

"Ktoś kiedyś o tych zajęciach powiedziedział, że to jest tak, jakby stać na mżawce. Niby nie pada, a po chwili jesteś kompletnie mokry".

 

Spotkajmy się znów w poniedziałkowe wieczory, aby przemoknąć od mżawki odpoczynku, mikroruchów M.Feldenkraisa i uzdrawiających opowieści M.H.Ericksona. Pod względem emocjonalnym odpoczynek jest sanktuarium, w jakim leczy się serce. To schronienie przed nadmiarem, przestrzeń w której można rozpoznać i zaakceptować emocje, a potem puścić je wolno. 

 

Podobnie, jak delikatny deszcz, który gasi pragnienie spalonej ziemi, odpoczynek łagodzi krawędzie emocjonalnego zamętu, pozwalając duchowi wyjść odświeżonym i bardziej odpornym.

 

Zapraszam na uzdrawiające poruszenia na poziomie opowieści i mikroruchów. 

 

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o 20:15 poprzez platformę Zoom.


W zajęciach można wziąć udział dowolną liczbę razy. Można zapisywać się na pojedyncze spotkania (koszt: 60zł.) lub na większą liczbę zajęć.
W zgłoszeniu pod adresem e-mail: info@p-i-e.pl prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, adres e-mailowy oraz informację, ilu zajęć dotyczy zapis.

 

Prosimy uczestników o zapewnienie sobie bezpiecznej przestrzeni, aby móc spokojnie uczestniczyć w zajęciach - przygotowanie wygodnego, niekrępującego ciała ubrania, miejsca do leżenia na podłodze wraz z kocem do przykrycia oraz poduszką pod głowę, prostego krzesła lub stołka do siedzenia oraz niewielkiej wolnej przestrzeni na podłodze.

 

Przeciwwskazania do udziału w zajęciach:
- terapia psychotropowa i stany psychotyczne,
- ostre stany pourazowe bądź infekcyjne
- epilepsja.

 

Prowadząca:

Iwona Woźniakowska – psycholog, certyfiko­wana psychoterapeutka Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycz­nego. Ukończyła całościowe szkolenie z terapii ericksonowskiej. Szkoliła się w technikach pracy z ciałem metodą M. Feldenkraisa (Niemcy). Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Specjalizuje się w terapii pacjen­tów w kryzysach, z zaburzeniami psychosomatycznymi, nerwicowymi, lękowo-depresyjnymi i oso­bami cierpiącymi z powodu bólu.