Podróż z oddechem - uzdrawiające poruszenia


Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu:

 „Podróż z oddechem – Uzdrawiające Poruszenia”.

Praca z ciałem w oparciu o techniki pracy M. Feldenkraisa i M.H. Ericksona

 

Najbliższe spotkania:6.11.2023, 13.11.2023, 20.11.2023, 27.11.2023,  4.12.2023, 11.12.2023
Prowadząca: Iwona Woźniakowska
Forma: online
Zapisy: info@p-i-e.pl
Koszt: 60 zł/ zajęcia / 330 zł przy zgłoszeniu na 6 zajęć

 

Najbliższy cykl zajęć pt. „Podróż z oddechem - Uzdrawiające Poruszenia” to zaproszenie na jesienne spotkania podczas których będziemy zwracać szczególną uwagę na ruch w ciele, jaki służy zdrowieniu zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.  

 

Czasem trzeba stawić czoła osłabieniu lub chorobie, wtedy pomocne może okazać się zbudowanie pomostu z własnym ciałem, by wspierało, ożywiało i torowało nowe ścieżki dostępu do rozwiązania. Nauka mikroruchów robi to w sposób niezwykle subtelny, delikatny, a zarazem twórczy.

Czasem trzeba stanąć w obliczu zmagań, o których nikt inny nie wie, a psychologiczna przestrzeń woła o pomoc. Wtedy pokrzepiające okazują się opowieści, gawędy i słowa o uzdrowieniach. Czasem wystarczy jedna myśl, jeden przebłysk świadomości, aby przypomnieć jak troszczyć się o zdrowie i dobre samopoczucie.

Zapraszam na uzdrawiające poruszenia na poziomie opowieści i mikroruchów. 

 

Zapraszamy w dniach:  6.11.2023, 13.11.2023, 20.11.2023, 27.11.2023,   4.12.2023, 11.12.2023. 

 

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o 20:15 poprzez platformę Zoom.
W zajęciach można wziąć udział dowolną liczbę razy. Można zapisywać się na pojedyncze spotkania (koszt: 60zł.) lub na większą liczbę zajęć.
W zgłoszeniu pod adresem e-mail: info@p-i-e.pl prosimy podać imię i nazwisko uczestnika, adres e-mailowy oraz informację, ilu zajęć dotyczy zapis.

 

Prosimy uczestników o zapewnienie sobie bezpiecznej przestrzeni, aby móc spokojnie uczestniczyć w zajęciach - przygotowanie wygodnego, niekrępującego ciała ubrania, miejsca do leżenia na podłodze wraz z kocem do przykrycia oraz poduszką pod głowę, prostego krzesła lub stołka do siedzenia oraz niewielkiej wolnej przestrzeni na podłodze.

 

Przeciwwskazania do udziału w zajęciach:
- terapia psychotropowa i stany psychotyczne,
- ostre stany pourazowe bądź infekcyjne
- epilepsja
- zaburzenia odżywiania typu anoreksja, bulimia

 

Prowadząca:

Iwona Woźniakowska – psycholog, certyfiko­wana psychoterapeutka Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycz­nego. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Specjalizuje się w terapii pacjen­tów z zaburzeniami psychosomatycznymi, nerwicowymi, lękowo-depresyjnymi i oso­bami cierpiącymi z powodu bólu. Szkoliła się w metodzie pracy z ciałem M.Feldenkraisa (Niemcy).