KURSY ATESTOWANE

KURSY ATESTOWANE

Instytut posiada atestację kursów psychoterapii Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, od 27.02.2004. Oznacza to, iż kursy organizowane przez PIE spełniają wymogi niezbędnego minimum przy ubieganiu się o Certyfikaty Psychoterapeuty tych Towarzystw i przeznaczone są dla osób, które zamierzają ubiegać się o uzyskanie Certyfikatu Psychoterapeuty w jednym lub drugim Towarzystwie.

Uzyskanie Certyfikatu wymaga różnego rodzaju aktywności poza samym ukończeniem Czteroletniego Kursu Psychoterapii. W celu zapoznania się ze szczegółami wymogów niezbędnych przy ubieganiu się o Certyfikat Psychoterapeuty  zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych obu Towarzystw.

Od 2012 roku jest ośrodkiem szkolącym w zakresie superwizji. Instytut jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Hipnozy (ISH - International Society of Hypnosis), od dnia 19.08.2011.

Niezależnie od Kursów Psychoterapii  osoby spełniające kryteria zawodowe, mogą korzystać z naszych dwudniowych szkoleń z zakresu terapii ericksonowskiej, których opisy dostępne są w programie szkoleń.

ZOBACZ WSZYSTKIE SZKOLENIA W PORZĄDKU CHRONOLOGICZNYM