« wróć...

PODRÓŻ Z ODDECHEM - W czym szukać oparcia na trudny czas?

Zajęcia ruchowe inspirowane pracą transową i metaforyczną  M.H.Ericksona i mikroruchami M.Feldenkraisa

Czasem nie wiadomo, gdzie zacząć szukać narzędzi do radzenia sobie ze stresem, nadmiarem i przytłoczeniem. Praca z ciałem w oparciu o techniki M. Feldenkraisa i M.H. Ericksona oferuje jasną ścieżkę, pełną delikatnych wskazówek skupiających się na solidnych podstawach i działaniach. Pomaga uczyć się, jak wychodzić z głowy, by wejść w tryb odczuwania ciała. Ten stan może przynieść wyraźną ulgę. Myślenie, odczuwanie i działanie są ze sobą głęboko powiązane. Kiedy zmieniasz się fizycznie, zmieniasz się jako całość. W czym szukać oparcia na trudny czas…? Może w stopach, które mocno opierają się o podłoże, może w plecach opartych o krzesło, może w górnej powiece oka, która miękko wspiera się o powiekę dolną… Będziemy szukać tej ścieżki dostępu…

Termin: cykl zajęć: 25 kwietnia, 9 maja, 16 maja, 23 maja, 30 maja 2022 (w godz. 20:15-21.15)
Prowadząca: Iwona Woźniakowska

Forma: online
Koszt: 5 spotkań – 220zł. Koszt spotkania pojedynczego – 50zł.

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu „Podróż z oddechem - w czym szukać oparcia na trudny czas...”.  Zajęcia ruchowe inspirowane pracą transową i metaforyczną M.H.Ericksona i mikroruchami M.Feldenkraisa to prozdrowotne spotkania ruchowe, odbywające się w przestrzeni własnego domu. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, online, na platformie zoom, początek o godz. 20.15. Czas trwania około jednej godziny. Zajęcia odbędą się w cyklu spotkań w terminach: 25 kwietnia, 9 maja, 16 maja, 23 maja, 30 maja 2022.

DLA KOGO?

Zajęcia są skierowane do osób, które poszukują: 

- sposobów  na zmniejszenie dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów,
- wyciszenia, relaksu, odstresowania,
- polepszenia ogólnego rozwoju psychoruchowego,
- różnych form aktywności ruchowych, które mogą być lepiej dostosowane do własnych możliwości;
- ciekawej godziny, w trakcie której będą mieli szansę na wsłuchanie się w siebie, własną samoobserwację i  doświadczanie siebie samego.

Przeciwwskazanie do udziału w zajęciach stanowią terapia psychotropowa i stany psychotyczne, ostre stany pourazowe bądź infekcyjne oraz epilepsja. Jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące zajęć, to prosimy o kontakt: info@p-i-e.pl, iwonawozniakowska@p-i-e.pl.

 

ZGŁOSZENIA I KOSZT
Można wziąć udział w jednym cyklu, w kilku lub we wszystkich, a także uczestniczyć tylko w pojedynczych zajęciach.
Koszt cyklu 5 spotkań – 220zł. Koszt spotkania pojedynczego – 50zł.

W celu zgłoszenia uczestnictwa prosi­my o kontakt z PIE pod adres e-mail: info@p-i-e.pl.  W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, adres e-mailowy oraz informację, których zajęć dotyczy zapis.

 

PROWADZĄCA:
IWONA WOŹNIAKOWSKA - psycholog, certyfikowana psychoterapeutka S.N. Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz EAP (European Association for Psychotherapy). Prowadzi psychoterapię indywidualną osób z zaburzeniami nerwicowymi, lękowo-depresyjnymi, osobowości i zaburzeniami psychosomatycznymi. Prowadzi także zajęcia indywidualne i grupowe pracy z ciałem.