SEMINARIUM SZKOLENIOWE W WIGRACH
« wróć...

SEMINARIUM SZKOLENIOWE W WIGRACH

Termin: 20-27.08.2022
Miejsce:
Pokamedulski Klasztor w Wigrach, Suwalszczyzna

 

Zajęcia odbywają się w starym, malowniczo położonym Klasztorze Pokamedulskim w Wigrach, nad jeziorem Wigry, na Mazurach. Seminarium jest prowadzone każdego roku, wspólnie z Bernhardem Trenkle od prawie 30 lat. Jest to prawdopodobnie najdłużej trwający coroczny, międzynarodowy projekt w zakresie  szkolenia  z  psychoterapii.  Zapraszamy  wszystkich terapeutów z Polski, którzy posługują się językiem angielskim i/lub niemieckim do udziału w seminarium.

Będziemy mieli przyjemność gościć międzynarodowych specjalistów w dziedzinie hipnozy. Część szkoleniowa seminarium jest organizowana każdego dnia przed południem. Po zajęciach istnieje możliwość rekreacyjnego spędzenia czasu na rowerach, żaglówkach czy kajakach. Wieczorami zapraszamy do wspólnej zabawy przy ognisku, na dyskotece, czy śpiewaniu karaoke. Przewidujemy także kurs salsy. Udział w szkoleniu jest dobrą okazją do wymiany i nawiązania międzynarodowych kontaktów.

Po seminarium szkoleniowym będzie możliwość uczestnictwa w spływie kajakowym Czarną Hańczą, w terminie: 27.08 - 3.09.2022r.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego w sprawie uczestnictwa prosimy o kontakt z sekretariatem P.I.E. w Łodzi
Informacje o seminarium znajdą Państwo również na niemieckojęzycznej stronie internetowej www.wigry.de

GALERIA SEMINARIUM SZKOLENIOWEGO W WIGRACH

ARCHIWUM SEMINARIUM SZKOLENIOWEGO W WIGRACH

Seminarium szkoleniowe w Wigrach organizowane jest od 1992 roku. Zapraszamy do przejrzenia kogo mieliśmy przyjemność gościć w Klasztorze Pokamedulskim w Wigrach. Poniżej historia szkoleń.