« Wróć...

Anna Stefaniak na temat kursu atestowanego przez SNP PTP

Ukończenie szkoły psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim jest dla mnie jednym z najważniejszych i najbardziej wpływających na mnie doświadczeń zawodowych. Cała moja praca i rozwój ma korzenie w tym, czego się tu nauczyłam, a wiedza którą dostałam od moich nauczycieli i superwizorów jest obecna w pracy z pacjentami.

 

Moja decyzja o wyborze szkoły psychoterapii rodziła się w czasie i była poszukiwaniem. Zdobyta wiedza i doświadczenie pod czujnym okiem profesjonalistów z Polskiego Instytutu Ericksonowskieani, ani przez moment nie pozwoliły mi myśleć, że wybranie tej szkoły było błędem. Ponadto systematyczna praca z superwizorami pomogła mi w uzyskaniu certyfikatu psychoterapeuty SNPPTP, a możliwość uczestnictwa w nowych kursach i szkoleniach jest dalszą okazją do stałego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji. Dzięki tym doświadczeniom mam poczucie bycia całością większej ,,psychoterapeutycznej rodziny”, do której mogę zawsze się zwrócić, prosić o wsparcie i pomoc. Dla mnie jest to bardzo ważne aby mieć za plecami życzliwych ludzi o których można się oprzeć.

 

Kurs psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim, to również zobaczenie siebie w relacjach z innymi, spojrzenie i wypłynięcie odważnie w świat psychoterapii oraz otwarcie wiele z uchylonych drzwi. Pozostaje mi już tylko kroczyć tą ścieżką, wiedząc że ma się oparcie w ludziach Tu poznanych.

 

Anna Stefaniak
psycholog certyfikowana psychoterapeutka SNPPTP