« Wróć...

Lucyna Lipman - Pomiędzy - opowieść dla dwojga

Nagranie powstało z myślą o parach, które w obliczu pandemii mają więcej niż zazwyczaj czasu, by mogły spożytkować go dla umocnienie swojej relacji. Słuchanie ma na celu uruchamianie współdziałania i wzajemnej pomocy w obniżaniu poziomu lęku i frustracji, a podwyższaniu immunologicznej odporności organizmów obojga partnerów.
Opowieść najlepiej słuchać wspólnie, siedząc naprzeciwko siebie. Można też, korzystając z nieograniczonych możliwości wyobraźni, słuchać jej w pojedynkę, przedstawiając sobie siedzącego naprzeciwko obecnego, przeszłego, bądź przyszłego partnera.
Zachęcam do dobrego doświadczenia, które można powtarzać zgodnie ze swoją i partnera potrzebą. Życzę dobrego, wspólnego czasu.

 

Nagranie możesz również odsłuchać jako podcast na Spotify lub na Apple Podcasts. Zapraszamy!

LUCYNA LIPMAN
Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka i superwizor S.N.P. Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (cert. nr 385) oraz EAP (European Association for Psychotherapy). Szkoliła się w zakresie psychoterapii w M.H.Erickson Foundation, Phoenix, AZ, USA. Prowadzi psychoterapię indywidualną, małżeńską, rodzinną.
➡️ Aby zapisać się na terapię do Lucyny Lipman skontaktuj się z Sekretariatem Polskiego Instytutu Ericksonowskiego - tel. (42) 688-48-60; info@p-i-e.pl.

 

 

XXII WORLD CONGRESS OF MEDICAL AND CLINICAL HYPNOSIS
Kraków, 12-15.06.2024