« Wróć...

Anna Adamiak-Tazbir, Anna Stefaniak - Spotkanie na Nowy Rok

Zapraszamy Państwa do odsłuchania kolejnego nagrania z cyklu "Chwile wytchnienia", które przygotowały Anna Stefaniak i Anna Adamiak - Tazbir. Nagranie "Spotkanie na Nowy Rok" zaprasza Słuchacza do przygotowania się do niezwykłych odwiedzin, które mogą być pomocne właśnie w tym czasie -  przełomu roku. 

Anna Adamiak-Tazbir i Anna Stefaniak prowadzą w Polskim Instytucie Ericksonowskim psychoterapię grupową dla pacjentów w Łodzi (początek 22.01.2023)  oraz psychoterapię grupową dla terapeutów w Poznaniu (można dołączyć do 29.01.2023). Zapraszamy!

 

Nagranie możesz również odsłuchać jako podcast na Spotify lub na Apple Podcasts. Zapraszamy!

 

Anna Stefaniak
- psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła 4,5 letnie specjalistyczne szkolenie z zakresu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Zrealizowała program Całościowego Szkolenia z Terapii Ericksonowskiej - CURICULLUM. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, par, rodzin oraz grupy terapeutyczne.

 

Anna Adamiak-Tazbir
- psycholog, psychoterapeutka. Ukończyła 4,5 letnie specjalistyczne szkolenie z zakresu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin. Udziela konsultacji oraz prowadzi psychoterapię dla osób w sytuacjach kryzysowych, uzależnionych, pomoc osobom chorym onkologicznie.